Beauty trio

04-premium-quality-nz 02-gmo-free-nz      

 

Krótki opis: Wygodny pakiet 3 skutecznych produktów kosmetycznych - "serum młodości", które możesz stosować jednocześnie dla maksymalnej regeneracji, ochrony, nawilżenia i wyglądu Twojej skóry.

Opakowanie: 3 produkty/3x30ml

Zalecany sposób użycia: Jak wspomnieliśmy w opisie, to od Ciebie zależy, jak zdecydujesz się używać serum, na przykład zalecamy stosowanie Argan Stem Cell Serum wieczorem, Kolagen Serum i Hyaluronic Acid Serum są zalecane do stosowania jako dodatkowe serum, lub na przemian.

w magazynie
113,70 zł
Beauty Trio Naturalzen
Promocja Nowość

Beauty trio

 

W tym zestawie piękności połączyliśmy 3 z naszych najbardziej skutecznych produktów kosmetycznych, aby zaoferować Ci jeden produkt w obniżonej cenie. Każde serum jest dostępne w buteleczce z pipetą o pojemności 30 m. Dzięki temu aplikacja na skórę jest wygodna, a serum wystarcza na około miesiąc do 6 tygodni przy jednoczesnym stosowaniu wszystkich. Możesz stosować je w tym samym czasie (na przykład Retinol wieczorem, Kolagen Morski rano i Kwas Hialuronowy jako drugie serum rano i wieczorem), co pozwoli Ci uzyskać najlepiej widoczne rezultaty dla Twojej skóry.

 

 

Kwas hialuronowy to skuteczne serum jest istotne również dlatego, że oprócz AvenaPLex zawiera dwuprocentowe stężenie kwasu hialuronowego. Jako substancja naturalnie występująca w organizmie, kwas hialuronowy jest w stanie wiązać duże ilości wody i dlatego odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu elastyczności i nawilżenia skóry. W rzeczywistości jest w stanie utrzymać w wodzie ciężar 1000 razy większy od swojego ciężaru. Avena PLex to unikalny i wysoce skuteczny składnik pozyskiwany w 100% z owsa, który jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań przeciwstarzeniowych dla skóry dostępnych obecnie na rynku kosmetyków naturalnych. Avena PLex zwiększa poziom kwasu hialuronowego w starzejącej się skórze o 14%. Przy regularnym stosowaniu tego serum o konsystencji żelu do twarzy osiągniesz: 

 • nawilżenie skóry – Twoja skóra będzie bardziej miękka, jędrna i elastyczna,
 • spowolnienie procesu starzenia się skóry,
 • regenerację skóry poprzez uruchomienie jej mechanizmów samoregeneracji,
 • ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (blokuje wolne rodniki),
 • detoksykację skóry,
 • znaczącą pomoc w redukcji głębokich zmarszczek i jednocześnie powstrzymanie powstawania nowych,
 • przyspieszenie gojenia się ran i blizn.

 

Kolagen morski

Kolagen morski – znany również jako serum młodości, zawiera 100% kolagenu Peptan®, który jest hydrolizowanym kolagenem morskim składającym się z 18 aminokwasów. W branży kosmetycznej używa się również określenia białko młodości, ponieważ stanowi ono jedno z najważniejszych białek budulcowych naszego organizmu – znajduje się w strukturze kości, stawów, ścięgien, chrząstek, a przede wszystkim skóry. Niestety, nasz organizm stopniowo traci zdolność do wytwarzania kolagenu po około 25 roku życia, a po 40 roku życia nie wytwarza go już w ogóle. To serum młodości pomoże Ci:

 

 • w sposób widoczny wygładzić drobne linie i zmarszczki, znacząco zwiększając elastyczność i jędrność skóry,
 • rozjaśnić plamy i ujednolicić koloryt skóry,
 • nawilżyć suchą skórę,
 • zredukować cellulit,
 • skuteczne zwalczyć niedoskonałości skóry, jak trądzik, różnego rodzaju wysypki, a także łuszczyca,
 • zredukować rozszerzone naczynka krwionośne i rozstępy,
 • zmiękczyć krawędzie starszych blizn i widocznie wygładzić nowe blizny,
 • poprawić stan skóry głowy i włosów przy regularnym wcieraniu w skórę głowy.

 Retinol

Retinol – czyli witamina A to rodzaj retinoidów z grupy retinoidów, które charakteryzują się nie tylko silnym działaniem przeciwstarzeniowym, ale również są skuteczne w leczeniu trądziku. Udowodnione rezultaty w wygładzaniu i redukcji głębszych zmarszczek zostały wykazane w licznych badaniach laboratoryjnych. Jest to tak zwany produkt "must have" po 30 roku życia. 

Nasz Retinol ma unikalną formułę i stężenie – zawiera 1% czystego retinolu, a dzięki wspomagającemu działaniu połączenia witamin C, E i F jest produktem, który dodatkowo chroni skórę przed uszkodzeniami przez wolne rodniki, nawilża ją w zrównoważony sposób i optymalnie reguluje barierę hydrolipidową skóry.

Serum przyjemnie się rozprowadza i szybko wchłania w skórę, której nie pozostawia tłustej. Ta aktywna forma witaminy A znacząco:

 • stymuluje produkcję kolagenu i zwiększenie poziomu kwasu hialuronowego w naskórku, a co za tym idzie przywrócenie struktury głębokich warstw skóry i jej widoczne odmłodzenie,
 • poprawia wygląd drobnych linii i zmarszczek, wyraźnie ujędrniając skórę,
 • rozjaśnia skórę i pomaga pozbyć się przebarwień oraz zmniejszyć stężenie melaniny w skórze,
 • oczyszcza pory i normalizuje aktywność gruczołów łojowych, dzięki czemu skutecznie przeciwdziała trądzikowi,
 • wspomaga leczenie łojotokowego zapalenia skóry (zaczerwienienie, swędzenie i łuszczenie się skóry).

 

Przypominamy, że na początku stosowania Retinolu może wystąpić zaczerwienienie, łuszczenie się skóry lub uczucie suchości skóry. Retinol działa poprzez zastępowanie starego naskórka nowym, dlatego stare i martwe komórki naskórka stopniowo się złuszczają, a skóra staje się gładsza i bardziej promienna. Zalecamy stopniowe dostosowywanie do potrzeb skóry – początkowo warto stosować dwa razy w tygodniu, następnie co drugi dzień, a później codziennie, przy czym zalecamy stosowanie wieczorem jako pierwsze serum na skórę. Jeśli zdecydujesz się na stosowanie go również rano, nie zapomnij o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej (każdy produkt z retinolem zwiększa fotowrażliwość skóry).

 

Opakowanie: 3 produkty/3x30ml

Zalecany sposób użycia: Jak wspomnieliśmy w opisie, to zależy od Ciebie, jak zdecydujesz się używać zestaw serum. Ze względu na możliwe pierwsze reakcje po zażyciu Retinolu, zalecamy stosowanie go wieczorem, serum kolagenowe i kwas hialuronowy zalecamy stosować jako dodatkowe serum lub naprzemiennie.

Ostrzeżenie: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkty te są przeznaczone wyłącznie do użytku zewnętrznego.

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

 

Z powrotem do sklepu