Kolagen Arthro

02-gmo-free-nz        

 

Krótki opis: Naturalny, hydrolizowany kolagen morski dla prawidłowego funkcjonowania stawów, kości, mięśni, skóry i zębów.

Opakowanie: 120 kapsułek z zawartością opisaną powyżej.

Dawkowanie: 1 kapsułka 2 razy dziennie popijając wodą (niezależnie od posiłków).

Uwaga: Produkt ten nie może być stosowany jako substytut  zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

w magazynie (>5 szt)
114,20 zł

Kolagen Arthro

Kolagen jest jednym z najważniejszych białek w organizmie, ponieważ znajduje się w wielu częściach ciała, od skóry i stawów po kości i mięśnie. Funkcjonuje jako podstawowe białko wspierające tkankę łączną w całym organizmie.

W organizmie występuje kilka typów kolagenu, w tym produkcie przeważa typ II, który występuje w chrząstce i kości, dlatego jest przeznaczony do problemów kostno-stawowych. Istnieją również inne substancje, opisane poniżej, których połączenie ma bardzo korzystny wpływ na stan kości stawów.

 

MyVita SILVER PURE 100% - kolagen norweski

- bez sztucznych dodatków

 

Produkt składa się wyłącznie z aktywnych składników, bez sztucznych dodatków i wypełniaczy.
Zawiera naturalny, hydrolizowany kolagen morski, glukozaminę, witaminę C i kwas hialuronowy, a preparat został wzbogacony o leucynę - aminokwas pochodzący z białka.
Wszystkie składniki zostały zamknięte w roślinnej kapsułce bez barwników.

Kolagen zawarty w preparatach z serii MyVita Silver to najwyższej jakości hydrolizowany kolagen pochodzący z dorsza poławianego w czystych wodach północnego Atlantyku. Norweska firma SeaGarden przetwarza surowce w specjalnym procesie, dzięki któremu zachowane zostają wszystkie wartości odżywcze.

Kolagen hydrolizowany jest najlepszą formą kolagenu, ponieważ ten surowiec ma najwyższą stabilność, a jego cząsteczki są małe, co sprawia, że jest wysoce przyswajalny.
Kolagen jest niezwykle ważnym składnikiem w organizmie. Zawiera prawie 30% całkowitej zawartości białka. Jest pierwiastkiem spajającym komórki i dlatego jest niezwykle ważny dla prawidłowej budowy narządów wewnętrznych, naczyń krwionośnych, zębów, kości i skóry. Wpływa również na utrzymanie odpowiedniej elastyczności, poziomu nawilżenia i napięcia skóry, a w przypadku biotyny ma korzystny wpływ na prawidłowy stan włosów.
Z wiekiem produkcja kolagenu jest zaburzona, a jego zawartość w organizmie maleje.

 

Zawartość kapsułki:

Kolagen - 230 mg
Glukozamina - 120 mg
Witamina C 14,5 mg - 18% RVH (Referencyjna Wartość Odżywcza)
Kwas hialuronowy - 10 mg
L-Leucyna - 13 mg

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

Wskazówka: Przy zakupie na kwotę powyżej 350 zł otrzymasz darmowe pudełko prezentowe!