Piperyna 120 kapsułek

02-gmo-free-nz 01-bio-nz      

 

Krótki opis: Zwiększa wchłanianie składników odżywczych nawet do 2000 razy. Przyspiesza metabolizm, poprawia trawienie i hamuje wzrost nowych komórek tłuszczowych.

Opakowanie: 120 kapsułek 10mg ekstraktu piperyny (BioPerine®), jedno opakowanie wystarcza na około 4 miesiące.

Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku. 1 kapsułka, 1 kapsułka dziennie.

Uwaga: Produkt ten nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

w magazynie
60,50 zł

Piperyna

Jest ostrym składnikiem pieprzu czarnego (Piper nigrum), który występuje w owocach roślin z rodziny Piperaceae. Stosowana jest głównie w medycynie ajurwedyjskiej jako środek wspomagający i wzmacniający.

 

Piperyna zwiększa wchłanianie niektórych składników odżywczych nawet do 2000x i ma zdolność do zwiększania biodostępności wielu substancji na różne sposoby:

 

- poprawia przenoszenie i wchłanianie aminokwasów i substancji (kurkumina, beta-karoten, koenzym Q-10, witamina B6, selen związany organicznie) przez błonę śluzową jelit,


- zmniejsza aktywność enzymatyczną błony śluzowej jelita (umożliwia przenikanie większej ilości substancji w zachowanej, aktywnej postaci),


- zapobiega rozkładowi szeregu substancji zachodzącemu wewnątrz komórek i w ten sposób przedłuża ich żywotność.


Piperyna, którą Państwu oferujemy to opatentowany ekstrakt z czarnego pieprzu Bio Perine® w najwyższym możliwym stężeniu - 95% - z naturalnymi konserwantami. Regularne stosowanie tego naturalnego alkaloidu przyspiesza metabolizm, promuje i poprawia wchłanianie składników odżywczych, a tym samym:

 

- wspomaga produkcję żółci, poprawia trawienie i hamuje wzrost nowych komórek tłuszczowych,                                                                         

- piperyna przekształca kurkuminę w wysoce skuteczny lek (20-krotny wzrost skuteczności biologicznej kurkuminy) - naturalną substancję zwalczającą stany zapalne i infekcje,


- zwiększa działanie silendafilu (składnika aktywnego Viagry) około 2,5 razy - w praktyce oznacza to 2-krotny wzrost działania lub możliwe zmniejszenie dawki o połowę przy zachowaniu tego samego efektu.


Piperyna jest naturalnym środkiem trawiennym - pobudza aktywność enzymów trawiennych trzustki, wzmacnia zdolności trawienne i znacznie skraca czas trawienia przyjmowanych pokarmów.


Piperyna w połączeniu z kurkuminą zwiększa stężenie beta-endorfin i seratoniny w mózgu i działa jako naturalny antydepresant oraz poprawia ogólną funkcjonalność mózgu.


Piperyna zapewnia wzrost ochrony antyoksydacyjnej (redukuje szkodliwą peroksydację lipidów, wpływa na metabolizm komórkowy związków siarki).


Piperyna jest szybko i dobrze wchłaniana, efekt wzmacniający wchłanianie pojawia się po 15 min i utrzymuje się około 1-2 godzin.

1 kapsułka = 10,5mg ekstraktu Bio Perine®.

Składniki: opatentowany ekstrakt pieprzu czarnego Bio Perine ®, skrobia kukurydziana, dwutlenek krzemu i żelatyna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (otoczka kapsułki)

 

 

  
 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

 

Z powrotem do sklepu