Pirogronian wapnia

02-gmo-free-nz        

 

Krótki opis: Znacząco wspomaga przemianę materii i przyspiesza produkcję energii. Poprawia wytrzymałość i wydajność sportową, wspomaga odchudzanie.

Cena produktu jest tym niższa, im więcej sztuk kupisz:
1 sztuka = 46,40 zł za 1 sztukę
2 sztuki = 83,60 zł (2 sztuki po 41,80 zł), rabat 9,20 zł
3 sztuki = 111,30 zł (3 sztuki po 37,10 zł), rabat 27,90 zł

Opakowanie: 100 kapsułek/97 g

Zalecana dawka: 2 kapsułki dziennie (1 kapsułka zawiera pirogronian wapnia 750 mg, w tym wapń 140 mg, 17% NRV*)

*NRV: Wartość Referencyjna Składników Odżywczych dla przeciętnej osoby dorosłej

Wariant
w magazynie (>5 szt) w magazynie (>5 szt) w magazynie (>5 szt) Wybierz wariant
46,40 zł 83,60 zł 111,30 zł od 46,40 zł
Kategoria: Serce

Pirogronian wapnia

 

Pirogronian wapnia to naturalna substancja wytwarzana w naszym organizmie, która bierze udział w metabolizmie i trawieniu węglowodanów. Niestabilna postać tej substancji znana jest jako kwas pirogronowy i jest stabilizowana przez dodanie sodu lub wapnia.

Pirogronian jest aktywatorem metabolicznym, który bierze udział w wielu procesach metabolicznych w organizmie, w szczególności w pozyskiwaniu energii. Jest on ważny dla zachowania optymalnej wydajności, wysokiego poziomu energii, zmniejszenia zmęczenia, dobrej termogenezy i wrażliwości na insulinę. Bardzo często stosuje się go jako środek energetyzujący przyspieszający utratę tłuszczu podczas ćwiczeń.

 

Oferujemy pirogronian wapnia w postaci suplementu diety, który łączy naturalnie występujący kwas pirogronowy z wapniem. Podczas gdy pirogronian jest wytwarzany w organizmie i pomaga – jak już wspomnieliśmy – w przemianie cukrów i skrobi w energię, pirogronian wapnia :

  • może poprawić metabolizm i przyspieszyć produkcję energii (znacznie pomaga w utracie wagi, gdy stosuje się rozsądne połączenie diety i regularnych ćwiczeń),
  • poprawia wytrzymałość i wydolność sportową, zwiększa energię komórkową,
  • zapobiega lub znacznie zmniejsza negatywne skutki (przyrost masy ciała) zwiększonego spożycia tłuszczu,
  • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca – zwiększa aktywność mięśnia sercowego, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia chorób serca lub uszkodzeń spowodowanych niedokrwieniem mięśnia sercowego,
  • obniża poziom cholesterolu o wysokiej zawartości tłuszczu,
  • pomaga osobom bardziej zestresowanym czuć się lepiej.

W jaki sposób pirogronian wapnia wspomaga spalanie tłuszczu? Regularnie stosowany może dostarczyć organizmowi więcej paliwa, a także pomaga zmniejszyć zapasy tłuszczu zatrzymanego w organizmie. Może zminimalizować nadmiar tłuszczu w miejscach, w których jest on trudniejszy do rozbicia w czasie ćwiczeń – takich jak okolice brzucha. Dodatkowa energia, która się wytwarza, pomaga naszemu organizmowi funkcjonować bardziej efektywnie i jest potrzebna podczas ćwiczeń w ramach ogólnej poprawy zdrowia organizmu. Pośrednio oznacza to również, że pirogronian wapnia wspomaga zarówno zdrowie psychiczne, jak i fizyczne, ponieważ problemy emocjonalne często mają podłoże fizyczne.

 

Jak wykazało nawet nasze osobiste doświadczenie, jeśli pirogronian wapnia jest stosowany jako część zdrowej diety połączonej z regularnym wysiłkiem fizycznym, stanowi doskonały suplement diety, który sprawdza się u osób przynajmniej umiarkowanie aktywnych (co najmniej 30 minut ćwiczeń lub szybkiego marszu 3 do 4 razy w tygodniu). Rezultaty – wzrost poziomu energii – można odczuć po około 10 dniach.

 

Zalecana dawka: 2 kapsułki dziennie (1 kapsułka zawiera 750 mg pirogronianu wapnia, w tym 140 mg wapnia, 17% NRV*).

*NRV: Wartość Referencyjna Składników Odżywczych dla przeciętnej osoby dorosłej

Opakowanie: 100 kapsułek/97 g

Składniki: pirogronian wapnia

Inne składniki: maltodekstryna, celuloza, żelatyna, krzemionka, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (otoczka kapsułki, substancje przeciwzbrylające)

Ostrzeżenie: Produkt nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

Wskazówka: Przy zakupie na kwotę powyżej 350 zł otrzymasz darmowe pudełko prezentowe!