Biotyna

02-gmo-free-nz        

 

Krótki opis: Biotyna aktywnie kontroluje metabolizm tłuszczów, a jednocześnie jest łatwo obecna w komórkach skóry i włosów, więc naturalne jest, że wpływa na zawartość tłuszczu w skórze.

Opakowanie: 60 kapsułek

Możemy doręczyć do:
29.4.2024
w magazynie (>5 szt)
45,30 zł

Biotyna

 

Biotyna, znana również jako witamina H lub witamina B7, jest rozpuszczalną w wodzie witaminą z grupy witamin B. Można ją również nazwać witaminą piękna dla skóry, włosów i paznokci ze względu na zawartość siarki. W skórze, włosach i paznokciach znajduje się dużo siarki, która musi dostać się do komórek.

Biotyna aktywnie kontroluje metabolizm tłuszczu, a jednocześnie jest łatwo obecna w komórkach skóry i włosów, więc naturalne jest, że wpływa na zawartość tłuszczu w skórze. Gdy biotyna jest w niedoborze, szybko rozwija się łojotok, czyli nieprawidłowo wzmożona czynność gruczołów łojowych. To skutecznie powoduje, że na skórę i skórę głowy wydostaje się zbyt dużo tłuszczu. Konsekwencją tego jest wypadanie włosów i łupież. Ponieważ siarka zapewnia tłustą ochronę skóry i włosów, niedobór biotyny powoduje szarzenie skóry, matowienie włosów i łamliwość paznokci.

 

Objawy, które mogą wskazywać na niedobór witamin to:

    - łamliwe włosy, wypadanie włosów, zmiana koloru włosów

    - skazy i zmiany skórne, bladość skóry, wysypka

    - łamliwe paznokcie

    - zwiększona podatność na infekcje

    - bóle mięśni

    - zmęczenie, depresja

    - podwyższony poziom cholesterolu

    - anoreksja lub mdłości, niestrawność

    - zapalenie języka i jamy ustnej

    - zaburzenia metabolizmu

    - choroby serca

 

Sugerowany sposób użycia: Stosować 1 kapsułkę dziennie z posiłkami.

Ostrzeżenie: Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem, jeśli jesteś w ciąży/karmisz piersią, zażywasz leki lub masz problemy zdrowotne. Ten suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Przechowywanie: w suchym, chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent: NOW, USA

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

 

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: