Biotyna

02-gmo-free-nz        

 

Krótki opis: Biotyna aktywnie kontroluje metabolizm tłuszczów, a jednocześnie jest łatwo obecna w komórkach skóry i włosów, więc naturalne jest, że wpływa na zawartość tłuszczu w skórze.

Opakowanie: 60 kapsułek

w magazynie
45,30 zł

Biotyna

 

Biotyna, znana również jako witamina H lub witamina B7, jest rozpuszczalną w wodzie witaminą z grupy witamin B. Można ją również nazwać witaminą piękna dla skóry, włosów i paznokci ze względu na zawartość siarki. W skórze, włosach i paznokciach znajduje się dużo siarki, która musi dostać się do komórek.

Biotyna aktywnie kontroluje metabolizm tłuszczu, a jednocześnie jest łatwo obecna w komórkach skóry i włosów, więc naturalne jest, że wpływa na zawartość tłuszczu w skórze. Gdy biotyna jest w niedoborze, szybko rozwija się łojotok, czyli nieprawidłowo wzmożona czynność gruczołów łojowych. To skutecznie powoduje, że na skórę i skórę głowy wydostaje się zbyt dużo tłuszczu. Konsekwencją tego jest wypadanie włosów i łupież. Ponieważ siarka zapewnia tłustą ochronę skóry i włosów, niedobór biotyny powoduje szarzenie skóry, matowienie włosów i łamliwość paznokci.

 

Objawy, które mogą wskazywać na niedobór witamin to:

    - łamliwe włosy, wypadanie włosów, zmiana koloru włosów

    - skazy i zmiany skórne, bladość skóry, wysypka

    - łamliwe paznokcie

    - zwiększona podatność na infekcje

    - bóle mięśni

    - zmęczenie, depresja

    - podwyższony poziom cholesterolu

    - anoreksja lub mdłości, niestrawność

    - zapalenie języka i jamy ustnej

    - zaburzenia metabolizmu

    - choroby serca

 

Sugerowany sposób użycia: Stosować 1 kapsułkę dziennie z posiłkami.

Ostrzeżenie: Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem, jeśli jesteś w ciąży/karmisz piersią, zażywasz leki lub masz problemy zdrowotne. Ten suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Przechowywanie: w suchym, chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent: NOW, USA

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

 

 

 

Z powrotem do sklepu