O nas

Naturalzen.pl, zdrowe zakupy inspirowane przez klientów

Zrodzony w Niemczech, inspirowany przez klientów z całego świata

NZ – nasza własna marka produktów obecna jako Nashe Zdrave w Bułgarii, Natur Zenit w Austrii i Niemczech, Nakupuj Zdravo na Słowacji, Nakup Zdravě w Czechach i Natural Zen na Węgrzech reprezentuje dumną firmę rodzinną, ale z surowymi niemieckimi zasadami. Z naszej praktyki biznesowej wydobyliśmy to, co najlepsze, osadzając firmę na fundamentach niemieckiej kultury biznesowej i precyzji, koncepcji fair trade, nie zapominając przy tym jednak o osobistym akcencie rodzinnej atmosfery, którą może poczuć każdy z naszych klientów.

 1-1536x10242

Produkty tworzone z pasją dla lokalnych społeczności

Wszystkie nasze produkty NZ są wytwarzane z zachowaniem najwyższej jakości, najwyższych standardów produkcyjnych i etycznych w Europie Zachodniej, w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów – z niemiecką precyzją, holenderską uczciwością i pasją do lokalnych społeczności w całej Europie.

Nie tworzymy produktów, których sami nie używamy. Nie obiecujemy również tego, czego nasze produkty nie są w stanie zapewnić. Każdy z naszych ponad 90 produktów jest starannie dobrany, testowany i doskonalony przez naszych pracowników, oraz ich rodziny, ponieważ dbamy o to, aby oferować naszym klientom tylko crème de crème wszystkiego, co jest dostępne na rynku.

5

 

Nasi klienci są w centrum naszej działalności

W naszej krwi i kulturze rodzinnej zakorzenione jest, że zawsze stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu. Chcemy, aby każda interakcja z naszymi sklepami internetowymi była dla Państwa jak najlepszym doświadczeniem. Dlatego jest dla nas istotne, aby udzielać naszym klientom wszelkich potrzebnych porad i proponować tylko taką ofertę produktów, która pomaga żyć wygodniej oraz zdrowiej. Z tą myślą szkolimy nasz zespół, aby podchodził do produktów z zaangażowaniem, zawsze dostarczając klientom wszelkich dostępnych informacji. W pakiecie do zamówień dajemy nie tylko naszą pasję do wszystkich produktów, ale również własne doświadczenia z ich użytkowania.

Globalny system logistyczny, prosty i niezwykle wydajny 

Siedziba główna znajduje się w sercu Europy, a oddziały i magazyny w kilku krajach, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na popyt i wysyłać produkty do naszych klientów każdego dnia, niezależnie od tego, gdzie na świecie prowadzimy działalność.

Obecnie oferujemy nasze produkty pod marką NZ w lokalnych sklepach internetowych nie tylko w Bułgarii, ale również w Niemczech, Austrii, Słowacji, Czechach, na Węgrzech i w Polsce, z możliwością dystrybucji do 10.000 produktów dziennie na obszarze logistycznym o powierzchni połowy boiska piłkarskiego. 

Nie tylko najlepsze produkty, ale również największe doświadczenie

Jesteśmy dumną firmą rodzinną z surowymi zasadami opartymi o uczciwość prowadzenia biznesu, gdzie jeden zawsze może polegać na drugim. Dlatego nasi klienci są dla nas najważniejsi i dlatego zawsze staramy się o nich dbać w najlepszy możliwy sposób. Dla przykładu, tworząc nasze oferty, myślimy praktycznie i ekonomicznie, aby zawsze dostarczać Państwu produkty, promocje i pakiety w najbardziej przystępnych cenach z najlepszymi możliwymi opcjami dostawy. Aktualnie, zawsze dajemy miły prezent do każdego zamówienia na 4 lub więcej produktów, albo bezpłatną dostawę powyżej 180 zł.

Zainspirowana / zainspirowany? Poznaj również naszą ofertę produktów!

6-1536x864