Spirulina BIO 1000 tabletek

05-vegan-capsule-nz 04-premium-quality-nz 02-gmo-free-nz    

 

Krótki opis: Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, wspomaga detoksykację wątroby i nerek, obniża poziom trójglicerydów we krwi.

Zalecane dawkowanie: 2 razy dziennie po 5 tabletek, najlepiej przed lub w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody.

Opakowanie: 1000 tabletek po 250mg

Zastrzeżenie: Produkt ten nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Wariant
Możemy doręczyć do:
1.7.2024 1.7.2024 Wybierz wariant
w magazynie w magazynie Wybierz wariant
45,90 zł 36,90 zł od 36,90 zł

Spirulina

 

Spirulina to zielona cyjanobakteria, która jest uprawiana nie tylko w jeziorach słodkowodnych, ale także w naturalnych źródłach i wodach morskich. Ma niebiesko-zielony kolor, który pochodzi z połączenia zielonego chlorofilu i niebieskiego pigmentu - fikocyjaniny. Jego wyjątkowe właściwości i wysoka wartość odżywcza sprawiają, że jest to superfood.

 

Spirulina zawiera niezwykłą grupę składników odżywczych, w szczególności: proteiny (więcej niż chlorella), witaminy (zwłaszcza A, B1, B6, E i K), minerały, pierwiastki śladowe (żelazo, wapń, fosfor, magnez), aminokwasy i kwasy nukleinowe, chlorofil, fitoskładniki i enzymy, błonnik, polisacharydy i inne substancje.

 

Spirulina ma tak wysoką wartość odżywczą, że organizm ludzki mógłby przeżyć przez jakiś czas spożywając samą spirulinę.

Udowodnione działanie spiruliny:

- Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit i przewodu pokarmowego - jest bogata w błonnik, ma doskonałe działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Zawiera cysteinę, która jest ważna w zapobieganiu i likwidacji wrzodów żołądka.

- Oczyszcza organizm z niechcianych szkodliwych substancji i wspomaga detoksykację wątroby i nerek, przyczynia się do ich regeneracji. Jej zdolność antyoksydacyjna została już kilkakrotnie sprawdzona z wyraźnym pozytywnym skutkiem na funkcje komórek wątroby i nerek.


- Zalicza się do najskuteczniejszych środków wspomagających odchudzanie, ponieważ zawiera substancje (fenyloalanina, tyrozyna), które mają wpływ na hamowanie głodu i łaknienia słodyczy.


- Udowodniono, że Spirulina obniża poziom trójglicerydów we krwi, jednocześnie zwiększając ilość tzw. dobrego cholesterolu HDL.

- Likwiduje również ogólnoustrojowy stan zapalny indukowany insulinoopornością i poprawia profil lipidowy w cukrzycy typu 2.
Żaden inny pokarm nie dostarcza organizmowi tyle białka, co spirulina (zawiera 65% - 71% czystego białka, czyli trzy razy więcej niż w wołowinie).


Nasza Spirulina w tabletkach jest produktem w 100% naturalnym, bez dodatku substancji i roślin modyfikowanych genetycznie. Została przebadana w akredytowanym laboratorium na obecność zanieczyszczeń mikrobiologicznych, metali ciężkich i WWA.

 

Dawka dzienna (10 tb.) zawiera: Spirulina 2500mg (w tym jod) - 30%RVH (Referencyjna Wartość Odżywcza) 

Składniki: spirulina (Spirulina platensis), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna (roślinna), substancje przeciwzbrylające: krzemionka, sole magnezowe kwasów tłuszczowych

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: