Spirulina BIO 1000 tabletek

05-vegan-capsule-nz 04-premium-quality-nz 02-gmo-free-nz    

 

Krótki opis: Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, wspomaga detoksykację wątroby i nerek, obniża poziom trójglicerydów we krwi.

Zalecane dawkowanie: 2 razy dziennie po 5 tabletek, najlepiej przed lub w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody.

Opakowanie: 1000 tabletek po 250mg

Zastrzeżenie: Produkt ten nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Wariant
w magazynie w magazynie Wybierz wariant
45,90 zł 36,90 zł od 36,90 zł

Spirulina

 

Spirulina to zielona cyjanobakteria, która jest uprawiana nie tylko w jeziorach słodkowodnych, ale także w naturalnych źródłach i wodach morskich. Ma niebiesko-zielony kolor, który pochodzi z połączenia zielonego chlorofilu i niebieskiego pigmentu - fikocyjaniny. Jego wyjątkowe właściwości i wysoka wartość odżywcza sprawiają, że jest to superfood.

 

Spirulina zawiera niezwykłą grupę składników odżywczych, w szczególności: proteiny (więcej niż chlorella), witaminy (zwłaszcza A, B1, B6, E i K), minerały, pierwiastki śladowe (żelazo, wapń, fosfor, magnez), aminokwasy i kwasy nukleinowe, chlorofil, fitoskładniki i enzymy, błonnik, polisacharydy i inne substancje.

 

Spirulina ma tak wysoką wartość odżywczą, że organizm ludzki mógłby przeżyć przez jakiś czas spożywając samą spirulinę.

Udowodnione działanie spiruliny:

- Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit i przewodu pokarmowego - jest bogata w błonnik, ma doskonałe działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Zawiera cysteinę, która jest ważna w zapobieganiu i likwidacji wrzodów żołądka.

- Oczyszcza organizm z niechcianych szkodliwych substancji i wspomaga detoksykację wątroby i nerek, przyczynia się do ich regeneracji. Jej zdolność antyoksydacyjna została już kilkakrotnie sprawdzona z wyraźnym pozytywnym skutkiem na funkcje komórek wątroby i nerek.


- Zalicza się do najskuteczniejszych środków wspomagających odchudzanie, ponieważ zawiera substancje (fenyloalanina, tyrozyna), które mają wpływ na hamowanie głodu i łaknienia słodyczy.


- Udowodniono, że Spirulina obniża poziom trójglicerydów we krwi, jednocześnie zwiększając ilość tzw. dobrego cholesterolu HDL.

- Likwiduje również ogólnoustrojowy stan zapalny indukowany insulinoopornością i poprawia profil lipidowy w cukrzycy typu 2.
Żaden inny pokarm nie dostarcza organizmowi tyle białka, co spirulina (zawiera 65% - 71% czystego białka, czyli trzy razy więcej niż w wołowinie).


Nasza Spirulina w tabletkach jest produktem w 100% naturalnym, bez dodatku substancji i roślin modyfikowanych genetycznie. Została przebadana w akredytowanym laboratorium na obecność zanieczyszczeń mikrobiologicznych, metali ciężkich i WWA.

 

Dawka dzienna (10 tb.) zawiera: Spirulina 2500mg (w tym jod) - 30%RVH (Referencyjna Wartość Odżywcza) 

Składniki: spirulina (Spirulina platensis), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna (roślinna), substancje przeciwzbrylające: krzemionka, sole magnezowe kwasów tłuszczowych

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

 

 

Z powrotem do sklepu