Kapsułki anti-age

04-premium-quality-nz 02-gmo-free-nz      

 

Krótki opis: Wsparcie witalności, zdrowych procesów starzenia się, a także naprawy uszkodzonego DNA i aktywacji genów sirtuiny.

Cena produktu jest tym niższa, im więcej sztuk kupisz:
1 sztuka = 455 zł za 1 sztukę
2 sztuki = 819 zł (2 sztuki po 409,50 zł), rabat 91 zł
3 sztuki = 1092 zł (3 sztuki po 364 zł), rabat 273 zł

Zalecane dawkowanie: 3-4 kapsułki dziennie + dla wzmocnienia efektu i lepszego rezultatu zalecamy przyjmowanie razem z Omega 3-6-9 i witaminami D3+K2. 4 kapsułki dziennie zalecane są, jeśli użytkownik ma ponad 60 lat lub waży ponad 80 kg.

Opakowanie: 90 kapsułek/50,5g

Uwaga: Produkt ten nie jest substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

Wariant
w magazynie w magazynie w magazynie Wybierz wariant
455 zł 819 zł 1 092 zł od 455 zł
Kapsułki anti age naturalzen
Nowość

Kapsułki anti-age  

Wsparcie dla witalności i zdrowego starzenia się.

Proszę bardzo! Kilka lat temu dowiedzieliśmy się o nutraceutykach (są to suplementy diety pochodzące z żywności, które oprócz składników odżywczych i minerałów mają również właściwości zdrowotne lub lecznicze), które w widoczny i skuteczny sposób spowalniają starzenie się i poprawiają sprawność fizyczną. W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów przeciwstarzeniowych, które są aktywne tylko na powierzchni, ten suplement diety wnika głęboko w istotę starzenia się.  Twoje ciało ma dwie kategorie wiekowe - wiek chronologiczny, który reprezentuje liczbę lat, oraz wiek biologiczny, który reprezentuje czynniki ryzyka dla zdrowia Twojego ciała.

Anti-age-naturalzen

Wiele czynników wpływa na starzenie się organizmu (wiek biologiczny), takich jak choroby, nadmierny stres, alkohol, ekspozycja na słońce, nieodpowiednia ilość snu czy nadmierny wysiłek fizyczny. Wyeliminowanie jak największej ilości tych czynników stylu życia w połączeniu z odpowiednimi nutraceutykami ma ogromny wpływ na nasz ogólny stan zdrowia. 

W USA spotkaliśmy Johna Alexandra, który od kilku lat intensywnie zajmuje się tematem zdrowia i długowieczności -  https://fastlifehacks.com/david-sinclair-supplements/ i pomógł nam nawiązać kontakt z właściwymi ludźmi, aby opracować nasz produkt anti-age.

Obecnie nawet sama armia amerykańska testuje pigułkę, która odmładzałaby ciało (cnn.iprima.cz, która cytuje Breaking Defense), czyli spowalniała starzenie się i utrzymywała sprawność fizyczną. Ma to być część planu Pentagonu mającego na celu poprawę wydajności człowieka. Pigułka ma przede wszystkim spowalniać starzenie się układu nerwowego i odmładzać komórki.

Skład kapsułek Ati-age oparty jest na wynikach wieloletnich badań klinicznych i stanowi specjalne synergiczne połączenie kilku nutraceutyków:

Trans-resweratrol i NMN (mononukleotyd nikotynamidowy) są kluczowe dla aktywacji genów sirtuiny. Sirtuiny (substancje o działaniu odmładzającym) odgrywają kluczową rolę w funkcjach, które pomagają nam dłużej żyć:

               - w naprawie uszkodzonego DNA

               - w produkcji energii komórkowej

               - mogą one również pomóc w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych i zdrowego poziomu cukru we krwi  

Uczucie "ogólnego zmęczenia" i brak motywacji są często spowodowane spadkiem poziomu NAD+ (dinukleotyd nikotynamidowo-adeninowy).

Trans-resweratrol zwiększa ich aktywację - jest jak "pedał gazu", a NMN jest "paliwem", bez którego działanie Trans-resweratrolu nie byłoby tak skuteczne. Aktywacja sirtuiny wymaga poziomu NAD+, który normalny organizm ma około 20 roku życia; w wieku 50 lat nasz poziom NAD+ jest o połowę niższy. NAD+ jest cząsteczką, która jest niezbędna nie tylko do produkcji energii w naszych komórkach, ale także do utrzymania zdrowego metabolizmu komórkowego. Tak więc, trans-resveratrol jest podejmowane w celu zwiększenia aktywacji sirtuin i NMN genów, aby zapewnić, że sirtuiny mają wystarczająco dużo energii do prawidłowego funkcjonowania.

 

 ttNMN (mononukleotyd nikotynamidu), jest jedną z dwóch form witaminy B3. Ludzie mają enzymy, które właśnie wykorzystują NMN do generowania NAD+, który ma zdolność do naprawy uszkodzonych komórek i przywracania informacji DNA (zdolność naszego organizmu do odbudowy komórek bez żadnych strat). Jakość odbudowanych komórek w naszym organizmie nie będzie się już pogarszać w takim samym stopniu z powodu utraty informacji, a już zdegenerowane komórki są stopniowo naprawiane. Występuje głównie w produktach pochodzenia zwierzęcego i jest ważny dla organizmu, szczególnie dla produkcji energii, prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, wspomagania metabolizmu oraz siły i wytrzymałości mięśni, zdrowej skóry (zwiększając jej elastyczność i zmniejszając przedwczesne oznaki starzenia), włosów i paznokci. Wspomaga funkcjonowanie mózgu, a nawet funkcje poznawcze - zwiększając pamięć i zwalczając zaburzenia poznawcze. Redukuje stres i pomaga ustabilizować nastrój. Ale jego główną zaletą dla organizmu jest jego znaczenie w metabolizmie energetycznym komórek. Jest to nietoksyczna forma witaminy B3, która nawet w większych dawkach nie powoduje skutków ubocznych typowych dla niacyny.

Trans-resweratrol jest niezwykle silnym antyoksydantem, chroni organizm ludzki przed przedwczesnym starzeniem się na poziomie komórkowym i może skutecznie zwalczać wolne rodniki, które wymiata z organizmu. To właśnie wyciąg z rdestowca japońskiego (Polygonum cuspidatum) jest najlepszym źródłem trans-resweratrolu. Pomaga obniżyć poziom tzw. złego cholesterolu i chroni nasze naczynia krwionośne przed odkładaniem się złogów tłuszczowych - co stanowi ważną profilaktykę przed zawałem serca, miażdżycą czy udarem mózgu. Badania naukowe potwierdzają również jej działanie jako ochrony przed rakiem, gdyż ma ona znaczące działanie antynowotworowe - spowalnia wzrost komórek rakowych i aktywuje zdolność zdrowych komórek do regeneracji. Trans-resweratrol jest w stanie aktywować gen SRT-1, który w określonych warunkach produkuje wspomnianą sirtuinę. Więcej informacji na temat Trans-resweratrolu można znaleźć w naszym produkcie Ekstrakt z rdestowca japońskiego. 

 

hh-600x238Badania kliniczne już zidentyfikowały pewne związki, które naśladują korzyści płynące z diety o obniżonej kaloryczności, która spowalnia czynniki związane ze starzeniem się. Głównym z tych związków jest Trans-resweratrol - jest to najbardziej aktywny składnik, według badaczy, i naśladuje wiele korzystnych zmian w sposobie odczytywania genów. Inne badania sugerują nowe pozytywne korzyści - takie jak zdrowa wrażliwość na insulinę, poprawa funkcji mitochondriów, eliminacja stanów zapalnych i ochrona przed skutkami niezdrowego stylu życia. Potencjalnie skuteczne dawki mają szeroki zakres od 20 do 250mg dziennie (1 kapsułka Anti-age zawiera minimum 62,5mg).

 

Ważną częścią kapsułki Anti-age jest również TMG (Trimethylglycine), znana jako betaina glicynowa i odnosi się do trzech grup metylowych dołączonych do cząsteczki glicyny. W badaniach klinicznych wykazano, że wspomaga on prawidłowy poziom homocysteiny i znacząco wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Jest również ważnym składnikiem odżywczym w zapobieganiu chorobom przewlekłym i pomaga utrzymać zdrowie wątroby, serca i nerek. 

Dla uzyskania optymalnych rezultatów, ważne i zalecane jest przyjmowanie wraz z niezbędnymi kwasami tłuszczowymi Omega 3-6-9  oraz witaminami D3+K2.

Na zakończenie chcielibyśmy przypomnieć Państwu kilka znanych zasad zdrowego stylu życia, bez których osiągnięcie postępów w zdrowiu i młodym wyglądzie jest praktycznie niemożliwe:

  • pić kawę tylko raz dziennie, a następnie preferować zieloną herbatę
  • przerywany post (pomijanie co najmniej jednego posiłku dziennie) jest doskonały
  • ograniczenie spożycia mięsa i produktów mięsnych
  • spożywanie jak najmniejszej ilości cukru i produktów mącznych (zwłaszcza białej mąki); należy dążyć do spożywania jak największej ilości warzyw
  • jeśli to możliwe, włącz do swojego programu ćwiczenia cardio (co najmniej 1-2 razy w tygodniu)
  • staraj się utrzymać swoje BMI w optymalnym zakresie
  • nie palić, unikać półproduktów, alkoholu, nadmiernego nasłonecznienia
  • Twój dzienny sen powinien wynosić co najmniej 8 godzin

 

Sprawdzenie wyników i efektów działania tego produktu przekonało nas do potwierdzenia badań klinicznych tej unikalnej i synergicznej kombinacji. Zalecamy wykonanie badania krwi przez lekarza pierwszego kontaktu przed rozpoczęciem przyjmowania preparatu i porównanie wyników po 3 i 6 miesiącach. Już po 1 miesiącu regularnego stosowania komórki Twojego ciała produkują więcej energii, delikatne struktury komórkowe są lepiej chronione, a witalność poszczególnych organów, takich jak serce i mózg, a w niektórych przypadkach nawet całego ciała, znacznie wzrasta. Niektórzy klienci doświadczyli nawet procesu starzenia się i powrotu oryginalnego koloru włosów z siwych włosów.

Nasz produkt Anti-age jest w 100% bezpieczny i posiada certyfikat Pure Pure Tested Grade.

Wykorzystaj wszystkie możliwości swojego organizmu, cofnij czas, poczuj się i wyglądaj młodziej!

 

Zalecane dawkowanie: 4 kapsułki dziennie + dla wzmocnienia efektu i lepszego rezultatu zalecamy przyjmowanie razem z Omega3-6-9 i witaminami D3+K2

Opakowanie: 90 kapsułek/50,5g

Składniki (zawartość 1 kapsułki/738 mg): trimetyloglicyna 187,5 mg, mononukleotyd β-nikotynamidu 187,5 mg, ekstrakt rdestowca japońskiego (Fallopia Japonica) 125 mg, w tym trans-resweratrol min. 62,5 mg, żelatyna (otoczka kapsułki), skrobia kukurydziana, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych 

Uwaga: Produkt ten nie jest substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

 

 

Z powrotem do sklepu