Matcha Bio

04-premium-quality-nz 03-natural-nz 02-gmo-free-nz 01-bio-nz  

 

Krótki opis: Niefermentowana japońska zielona herbata z dużą zawartością błonnika, minerałów i witamin.

Zalecana dzienna dawka herbaty to 2-4g. Dwie filiżanki dziennie zapewnią niezbędną podaż antyoksydantów.

Dostarczamy zapakowane w worki próżniowe - opakowanie 100g.

Możemy doręczyć do:
7.3.2024
w magazynie (>5 szt)
45,40 zł

Matcha Bio

 

Czujesz się słaby jak herbata? Spróbuj potężnego pomocnika, z którym aktywne i pełne energii życie będzie o wiele bardziej realne - zielonej japońskiej herbaty Matcha!

 

Ta magiczna i energetyzująca herbata Matcha, przygotowana według tradycyjnej japońskiej receptury, doda Twojemu życiu impetu i wspomoże Twój organizm na wiele sposobów. Zawiera dużo błonnika, minerałów i witamin.

 

Herbata Matcha to niefermentowana japońska zielona herbata najwyższej jakości, uprawiana na najczystszych plantacjach. Zaczęto go używać ponad 800 lat temu. Uprawia się ją na zacienionych polach, a cztery tygodnie przed zbiorami pola są zaciemniane za pomocą techniki szermierczej. Dzięki temu roślina może produkować więcej chlorofilu, co sprawia, że liście są bogatsze w aminokwasy.

 

Liście zbierane są ręcznie. Jest on rozdrabniany na drobny proszek, co pozwala na wydobycie z niego większej ilości korzystnych substancji. Jedno ziarno ma wielkość 5-10 mikronów (mikron = jedna tysięczna część milimetra).

 

Zawiera dużo błonnika, minerałów i witamin. Kofeina zawarta w tej herbacie uwalnia się stopniowo w ciągu 3-6 godzin i nie podnosi ciśnienia krwi. Herbata ta poprawia pamięć, koncentrację, nastrój, a także ma silne działanie odtruwające. Matcha zawiera do 137 razy więcej przeciwutleniacza EGCG niż zielona herbata. Już jedna filiżanka Matcha jest równa działaniu 10 zielonych herbat.

 

Ten antyoksydant jest bardzo skuteczny w spalaniu tłuszczu i przyspiesza metabolizm nawet o 40%. Jest również zalecany dla diabetyków, ponieważ w naturalny sposób obniża poziom cukru we krwi. Aby uzyskać lepsze wiązanie przeciwutleniaczy, zalecamy dodanie do filiżanki odrobiny cytryny. Pełna procedura przygotowania znajduje się na opakowaniu herbaty.

 

 

 

  

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: