Ostropest plamisty

02-gmo-free-nz        

 

Krótki opis: Specjalne zioło, które może odtruwać organizm przez cały rok i neutralizować wolne rodniki w organizmie. 

Wielkość opakowania: 29,6 ml.

w magazynie (>5 szt)
58,80 zł

Ostropest plamisty (Milk Thistle)

 

Oset jest popularnie nazywany ostem, ostem osła lub ostem Pani od Gladów. To wyjątkowe zioło pochodzi z Wysp Kanaryjskich, ale w naszym klimacie jest często uprawiane jako roślina ozdobna. Do celów leczniczych przetwarza się jego nasiona, które dojrzewają pod koniec września, kiedy to w owocach kolcowoju powstają flawonoidy i sylimaryna, które w znacznym stopniu wspomagają oczyszczanie wątroby oraz regenerację komórek i błony wątrobowej.

 

Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, które są bardzo rzadko spotykane w przeciętnie spożywanych pokarmach. Ich niedobór może powodować nieodpowiednie lub niedostateczne wchłanianie niektórych witamin i minerałów.

 

Inne ważne składniki to białka, błonnik, olejki eteryczne, flawonoidy, silibina, silinarina, tyramina, histamina, węglowodany i siarka.

Ostropest plamisty:

Silny antyoksydant. Nadaje się do detoksykacji organizmu przez cały rok. Neutralizuje wolne rodniki w przypadku przeciążenia wątroby spowodowanego niezdrowym odżywianiem, dużym spożyciem alkoholu, narkotykami, chemikaliami przemysłowymi lub grzybami. Ta czynność jest bardzo ważna w osłabionym organizmie.
Jest najbardziej znanym lekiem na marskość wątroby (wątroba staje się stwardniała i przewlekle zmieniona zapalnie). Pomaga złagodzić bolesne objawy endometriozy. Substancje zawarte w owocach kolcowoju mają pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie wątroby, pęcherzyka żółciowego i układu pokarmowego. Jest również skuteczny w leczeniu żółtaczki, mononukleozy i innych chorób wątroby.
Ma udowodnione działanie regenerujące wątrobę - na przykład w przypadku zapalenia wątroby, żółtaczki lub innych dolegliwości przewodu pokarmowego spowodowanych przez wątrobę. Jak wszystkie nasze narządy, wątroba jest uszkadzana przez stres i przepracowany tryb życia, płytkie oddychanie, stosowanie leków, w tym hormonalnych środków antykoncepcyjnych czy leków na płodność.
Naturalny środek odtruwający, który doskonale oczyszcza komórki wątroby z toksyn. Wzmacnia to i chroni wątrobę. Jest skutecznym środkiem pomocniczym w przypadku chorób związanych z wyściółką macicy, zwłaszcza endometriozy. Łagodzi skurcze i bóle menstruacyjne. Nie tylko pomaga oczyścić przewód pokarmowy i układ wątrobowy, ale także wzmacnia pracę nerek.
Obniża poziom cholesterolu, wyrównuje ciśnienie krwi, wspomaga trawienie i wydalanie ogólnoustrojowe, oczyszcza jelita.
Jest znaczącym wsparciem w odbudowie błony śluzowej macicy, leczeniu niepłodności i białych upławów.
Pomaga również w leczeniu problemów z płucami.
Ważne jest, aby stosować go przez co najmniej miesiąc - pozytywne efekty działania tego zioła są zauważalne już po trzech tygodniach. Dzieje się tak dlatego, że stale oczyszcza organizm z niepożądanych substancji we krwi, które spowodowały zmęczenie, migreny, mdłości, alergie i stany zapalne.

Po około pięciu tygodniach stosowania pojawiają się jeszcze bardziej widoczne zmiany w obrębie oczu i twarzy, a wyniki znajdują odzwierciedlenie w testach klinicznych krwi i wątroby. Następuje ciągła regeneracja i detoksykacja komórek wątroby i błony wątrobowej.

Po trzech miesiącach stosowania, będziesz miał zdrową wątrobę (zmniejszona objętość), brak fermentacji w jelitach, mniej wzdęć i pozbędziesz się złogów tłuszczu. Ostropest plamisty jest doskonałym wyborem, jeśli Twoim celem jest utrata wagi, ponieważ jest bogaty w składniki odżywcze i nieznacznie ogranicza napady głodu.

 

Składniki: ostropest plamisty, gliceryna wegetariańska, woda destylowana.

Zalecane spożycie: 11 kropli dziennie.

Na początku procesu regeneracji ostropest plamisty rozkłada się w żołądku, podczas rozkładu dochodzi do produkcji enzymów trawiennych i żółci. Następnie przechodzi do jelit, gdzie zawarte w nim substancje są wchłaniane do krwi. Proces ten oczyszcza i regeneruje przewód jelitowy. Należy pamiętać, że w ciągu pierwszych kilku dni stolce mogą mieć silniejszy zapach.

 

W jednej dawce (11 kropli): wyciąg z nagietka 1:1 (Sibylum marianum), 400 mg.

Opakowanie: 29,6 ml

Ostrzeżenie: silny ekstrakt, dlatego nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, matek karmiących piersią i małych dzieci. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

Wskazówka: Przy zakupie na kwotę powyżej 350 zł otrzymasz darmowe pudełko prezentowe!