Kolagen Arthro 145 kapsułek

05-vegan-capsule-nz 04-premium-quality-nz 03-natural-nz 06-best-price-nz  

 

Krótki opis: Kolagen Arthro jest sformułowany w celu złagodzenia bólu stawów i kości. Dla maksymalnego efektu wzmocniony jest glukozaminą, kwasem hialuronowym i witaminą C.

Opakowanie: 145 kapsułek 230 mg kolagenu, 120 mg glukozaminy, 14,5 mg witaminy C i 10 mg kwasu hialuronowego.

Waga: 69 g

Zalecane dawkowanie: 2 kapsułki dwa razy dziennie z odpowiednią ilością wody.

Uwaga: Produkt ten nie jest substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Możemy doręczyć do:
31.7.2024
w magazynie (>5 szt)
74,50 zł

Kolagen Arthro

Kolagen to rodzaj białka występującego w tkance łącznej ludzkiego organizmu. Jest najobficiej występującym białkiem w organizmie i stanowi główny składnik skóry, włosów, paznokci, kości i stawów.

Kolagen jest odpowiedzialny za strukturę i wsparcie tych tkanek i pomaga utrzymać je silne i zdrowe. Istnieje kilka różnych rodzajów kolagenu, z których każdy ma swoje specyficzne funkcje. Kolagen jest produkowany przez komórki zwane fibroblastami, a na jego syntezę może wpływać wiele czynników, w tym dieta, styl życia i genetyka.

Jak kolagen łagodzi ból stawów i kości?

Kolagen znajduje się w tkance, która wypełnia przestrzeń między stawami i kośćmi. Dlatego kolagen pomaga utrzymać integralność chrząstki, gumowej tkanki, która chroni stawy. Stawy znajdują się w bardziej stabilnej przestrzeni i są chronione przez chrząstki, mniej narażone na zniszczenie podczas codziennych czynności.

Przeprowadzono badanie przez 24 tygodnie, w którym sprawdzano wpływ kolagenu na ból stawów u sportowców. Efektem była wymierna poprawa bólu stawów u sportowców, którzy przyjmowali kolagen w postaci suplementu diety. Pomimo zakresu i ograniczeń badania, wyniki sugerują, że sportowcy spożywający kolagen mogą pomóc w problemach (takich jak ból), które negatywnie wpływają na wyniki sportowe.

Dlaczego Kolagen Arthro jest specyficzny i skuteczny?

Kolagen Arthro zawiera hydrolizowany kolagen morski typu II. Ten rodzaj kolagenu znajduje się w chrząstce, tkance, która wyściela i wspiera stawy. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania stawów i bierze udział w zachowaniu i utrzymaniu zdrowia chrząstek.

Produkt zawiera również glukozaminę. Glukozamina to naturalny cukier, który znajduje się również w tkance między stawami. Organizm wykorzystuje glukozaminę do budowy i naprawy chrząstek. Glukozamina zapewnia wyściółkę i zapobiega ocieraniu się kości o siebie.

Kwas hialuronowy pełni również ważną funkcję. Kwas hialuronowy i kolagen mogą łagodzić ból stawów i kości również osobno, ale ich działanie jest inne, dlatego doskonale sprawdzają się w tym oferowanym połączeniu. Wynika to z faktu, że kwas hialuronowy pomaga w syntezie kolagenu, aby organizm mógł go jak najefektywniej wykorzystać. Tym samym maksymalizuje skuteczność przyjmowania kolagenu.

Nasz produkt zawiera również witaminę C, ponieważ witamina C pomaga organizmowi w syntezie kolagenu. Dzięki temu kolagen szybciej i sprawniej wnika do organizmu, a efekty przychodzą szybciej. Również witamina C zapewnia funkcjonalność i wytrzymałość kolagenu. W tym produkcie ilość witaminy C jest niewielka, jej funkcja polega jedynie na wspomaganiu trawienia składników aktywnych. Proszę nie traktować tego produktu jako pełnego zamiennika dla witaminy C.

Polecamy ten produkt, jeśli masz już problemy ze stawami i kośćmi lub jeśli Twoja praca obciąża stawy i kości, a chciałbyś zapobiec bólom w przyszłości.

Składniki: hydrolizowany kolagen morski, glukozamina, witamina C, kwas hialuronowy, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

Opakowanie: 145 kapsułek 230 mg kolagenu, 120 mg glukozaminy, 14,5 mg witaminy C i 10 mg kwasu hialuronowego.

Waga: 69 g

Zalecane dawkowanie: 2 kapsułki dwa razy dziennie z odpowiednią ilością wody.

Uwaga: Produkt ten nie jest substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis upominek.

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: