Kwas hialuronowy 7% serum

04-premium-quality-nz 02-gmo-free-nz      

 

Krótki opis: Kwas hialuronowy o stężeniu 7% zapewnia doskonałe nawilżenie skóry, skóra po długotrwałym stosowaniu będzie piękna, promienna i zdrowa.

Opakowanie: 30 ml

Zalecany sposób użycia: Oczyść skórę delikatnym środkiem myjącym i osusz. Następnie użyj swojego ulubionego toniku i cienką warstwą nałóż serum. Zakończ rutynę swoim ulubionym kremem nawilżającym i nie zapomnij o kremie SPF (sun protection factor) do porannej rutyny.

Uwaga: Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci.

Możemy doręczyć do:
29.4.2024
w magazynie (>5 szt)
50 zł

Kwas hialuronowy 7% serum

Stworzyliśmy wyśmienite serum z 7% kwasem hialuronowym! Niesamowite serum nawilżające i regenerujące dla zdrowia i urody skóry.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to jeden z najpopularniejszych składników współczesnych kosmetyków, ale czy wiesz dokładnie czym jest i jak działa?

Kwas hialuronowy to cukier, który naturalnie występuje w organizmie, także w skórze, oczach i stawach. Główną funkcją kwasu hialuronowego jest utrzymanie wilgotności tych części ciała. Kwas hialuronowy odgrywa kluczową rolę w nawilżaniu skóry. Z wiekiem spada nawilżenie skóry, dlatego kwas hialuronowy jest cenioną substancją w kosmetyce i świecie suplementów diety. Na początek skupimy się na jego zaletach w kosmetyce.

Jeśli interesuje Cię kwas hialuronowy w postaci wegańskich kapsułek, które przeznaczone są również do wspierania leczenia problemów ze stawami i chrząstkami, kliknij przycisk poniżej.

 

 

Jak dokładnie działa kwas hialuronowy w produktach kosmetycznych?

Kwas hialuronowy należy do rodzaju długich, skomplikowanych cząsteczek przypominających łańcuchy, zwanych polimerami. Łańcuch ma na sobie szereg miejsc, do których mogą się przyczepić inne związki chemiczne (np. woda). Dlatego ćwierć łyżeczki kwasu hialuronowego może pomieścić około półtora litra wody, co czyni go najlepszym polimerem do wchłaniania wody i kluczowym składnikiem produktów nawilżających.

Ponieważ kwas hialuronowy ma dużo miejsca na zatrzymanie innych cząsteczek, służy do efektywnego ich transportowania w całym organizmie.

Długotrwałe stosowanie serum z kwasem hialuronowym może poprawić ogólny stan zdrowia skóry. Jest to również duża pomoc w poprawie ogólnej elastyczności i jędrności skóry.

Korzyści wynikające z zastosowania kwasu hialuronowego

Nawilża skórę

Jak wspomnieliśmy wyżej, najmocniejszym aspektem kwasu hialuronowego jest jego zdolność do głębokiego nawilżania skóry. To zjawisko zostało zbadane przez naukowców. W badaniu z 2014 roku przeanalizowano 33 kobiety o średniej wieku 45 lat, które stosowały miejscowo kwas hialuronowy w postaci lotionu, serum i kremu. Wyniki badania wykazały wzrost nawilżenia skóry aż o 96% po 8 tygodniach stosowania produktów z kwasem hialuronowym.

 

Pomaga w szybszym gojeniu się ran

Kwas hialuronowy pomaga skórze zachować wilgoć i wspomaga proces regeneracji tkanek podczas gojenia się ran.

Jedno z badań z 2016 roku sugerowało, że nakładanie kwasu hialuronowego na skórę podczas gojenia się ran może pomóc zmniejszyć stan zapalny i regulować naprawę tkanek.

 

Działa przeciwstarzeniowo i wygładza skórę

Około 50% całkowitej ilości kwasu hialuronowego w organizmie znajduje się w skórze. Zmniejszenie tej ilości, na przykład z powodu ekspozycji na promieniowanie UV lub ogólnego wieku, może prowadzić do powstawania zmarszczek.

Kwas hialuronowy może znacznie zmniejszyć głębokość zmarszczek oraz zwiększyć jędrność i elastyczność skóry.

Jedno z badań dotyczyło kobiet, które miejscowo stosowały kwas hialuronowy dwa razy dziennie przez 8 tygodni. W badaniach odnotowano do 40% redukcję głębokości zmarszczek oraz do 55% wzrost jędrności i elastyczności skóry w porównaniu do uczestników, którzy nie stosowali kwasu.

 

Kwas hialuronowy 7% serum jako część rutyny

Zalecamy włączenie tego produktu zarówno do porannej, jak i wieczornej rutyny, w zależności od rodzaju skóry i innych stosowanych produktów.

Oczyść skórę delikatnym środkiem myjącym i osusz. Następnie użyj swojego ulubionego toniku i cienką warstwą nałóż serum. Zakończ rutynę swoim ulubionym kremem nawilżającym i nie zapomnij o kremie SPF (sun protection factor) w porannej rutynie.

 

Ważne informacje

Serum zawiera kwas hialuronowy w stężeniu 7%. Takie stężenie uważane jest za bardzo skuteczne, ale i silne. Zalecamy, aby wprowadzając go do swojej rutyny, najpierw nałożyć go na lekko zwilżoną twarz. Ponadto, jeśli masz bardzo wrażliwą skórę, zalecamy wypróbowanie serum najpierw na niewielkim obszarze na szyi lub dolnej części twarzy. Jeśli Twoja skóra nie jest podrażniona, możesz stosować je na całą twarz 3-4 razy w tygodniu. Jeśli Twoja skóra reaguje nieodpowiednio na to stężenie lub jeśli podrażnia, zalecamy rozcieńczenie go niewielką ilością wody przed zastosowaniem, w dłoni.

 

Składniki: Aqua, High molecular weight hyaluronic acid, Medium molecular weight hyaluronic acid, Low molecular weight hyaluronic acid, Benzoic acid, Gluconolactone, Calcium gluconate.

Opakowanie: 30 ml

Uwaga: Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci.

 

 

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180 zł.

Oferta ograniczona czasowo: Jeśli kupisz produkty powyżej 160 zł, zapakujemy gratis prezent.

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: